وبسایت رسمی لیگ برتر افغانستان

وبسایت رسمی لیگ برتر افغانستان

Secondary menu

 
   

پیش نمای مسابقه شاهین آسمایی و سیمرغ آلبرز

۵ سنبله, ۱۳۹۴

در اولین دیدار مسابقات اصلی امسال دو تیم قوی سیمرغ آلبرز و شاهین آسمایی به مصاف هم میروند، این مسابقه امروز به تاریخ ۵ سنبله ساعت چهار بعد از ظهر  در استدیوم فدراسیون فوتبال افغانستان برگزار خواهد شد. مسابقه بعد از اختتام مراسم افتتاحیه که ساعت سه بعد از ظهر شروع میشوند، آغاز خواهد شد.

شاهین اسمایی مدافع قهرمانی لیگ برتر افغانستان روشن سال سال گذشته و ۱۳۹۲ میباشد. تیم سیمرغ البرز قهرمان جام بهاری امسال میباشد.

شاهین تنها یک بار در مسابقات اصلی با سیمرغ روبرو شده است، آنهم در فینال سال ۱۳۹۲ بوده که در این بازی شاهین اسمایی با دو گول حشمت الله بارکزی و یک ضربه پینالتی از محمود آزاد به صورت آسان سیمرغ البرز را با نتیجه ۳-۱ از پیشروی خود برداشته و عنوان قهرمانی را کسب کرد. تک گول سیمرغ توسط امید خطیب زاده در این مسابقه به ثمر رسید. در تورنمت بهاری امسال سیمرغ البرز با یک بازگشت قوی همه را شگفت زده ساخته و در نتیجه ضربات پینالتی توانست شاهین اسمایی را به زانو درآورد.

هر دو تیم از محبوبیت بیشتری در بین هواداران فوتبال برخوردار بوده، آخرین تلاش های خود را به خرچ خواهند داد تا عنوان قهرمانی امسال را از آن خود سازند.

تمام مسابقات دور گروهی ساعت چهار بعد از ظهر شروع میشوند. این مسابقات به طور زنده از تلویزیون های طلوع و لمر و رادیو آرمان و آراکوزیا اف ام نشر خواهند شد. شما میتوانید مسابقات را در یوتیوب از طریق لینک زیر نیز تماشا نمایید:
www.youtube.com/afghanpremierleague

به اشتراک بگذارید