وبسایت رسمی لیگ برتر افغانستان

وبسایت رسمی لیگ برتر افغانستان

Secondary menu

 
   

لیگ برتر افغانستان

لیگ برتر افغانستان
فصل چهارم

حقایق مهم رسانه ایی
سپټمبر ۲۰۱۵

 

 

 

 

 

 
الف) لیگ برتر افغانستان اولین لیگ حرفه ایی فوتبال در افغانستان است که همواره از ورزش و ورزش حرفه ایی حمایت نموده و به آن ادامه میدهد. این لیگ با داشتن بهترین تجارب در راستای مدیریت لیگ، داوری رسمی بازی ها، مدیریت استعداد ها، نشر رقابت های ورزشی و بازاریابی آن برای حرفه ایی شدن ورزش در افغانستان کار مینماید.

ب) برای بازیکنان لیگ برتر افغانستان مزدی پرداخته میشود که با در نظرداشت واقعیت های بازار محلی متناسب به سطح مزد بازیکنان مطرح حرفه ایی افغانستان میباشد.

ج) مهمتر از آن، لیگ برتر افغانستان در دوران فصل ورزشی به تمام بازیکنان ضرورت های اولیه آنها را فراهم نموده که شامل : غذا، محل سکونت، ترانسپورت و خدمات صحی میشود.

د) همچنان لیگ برتر افغانستان ، برای بازیکنانی که در اعلانات تجارتی سپانسر های مختلف ظاهر میشوند، پاداش مالی در نظر گرفته است.

هـ) از همه مهمتر اینکه لیگ برتر افغانستان برای آنعده بازیکنان و تیم هایی که در جریان مسابقات  لیگ میدرخشند در فصل چهارم خود جوایز نقدی ذیل را در نظر گرفته است:

  • تیم قهرمان        ۷۵۰۰۰۰ افغانی
  • نایب قهرمان        ۵۰۰۰۰۰ افغانی
  • بهترین بازیکن میدان (دیدار نهایی)    ۲۵۰۰۰ افغانی
  • بهترین بازیکن میدان (مسابقه نیمه نهایی)    ۱۰۰۰۰ افغانی
  • بهترین بازیکن میدان (ماه سنبله)    ۵۰۰۰ افغانی
  • بهترین بازیکن میدان (ماه میزان)    ۵۰۰۰ افغانی
  • بهترین بازیکن تورنمنت    ۵۰۰۰۰ افغانی

و) لیگ برتر افغانستان همواره در تلاش است تا تعداد سپانسر های خود را افزایش داده تا به این صورت بتواند سطح کیفی لیگ را از هر لحاظ بالا برده واز طرف دیگر مزد بازیکنان لیگ را نیز افزایش دهد.

ز) لیگ برتر افغانستان همچنان مصمم است تا مدت زمانی لیگ را از دو ماه به یک حادثه ورزشی تبدیل نماید که در طول سال جریان داشته باشد که بعدآ بازیکنان مطابق کارکرد خود بتوانند صاحب عاید و استخدام دایمی گردند.

برای معلومات بیشتر لطفآ با ما به تماس شوید:
شبکه های اجتماعی
بخش شبکه های اجتماعی
[email protected]
(+۹۳) ۷۸۴۷۸۲۰۰۲

به اشتراک بگذارید